KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12732185
nr 1273 2185
Christine Thouzeau
(f. 1942), Frankrike
Färgetsning, Signerad, numrerad 42/99. Motivet: 40x48 cm
Christine Thouzeau, fransk konstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:10:44